Grafitová deska (0,075 g/cm³, 4,75 W/mK, Do 600 °C) - 1040 x 500 x 17 mm

Cena
3 580 Kč
Dostupnost:
3 týdny
ks
Značka:
Hmotnost:
1.6 kg
VytisknoutVložit do seznamu
  • VpE 2 kusy
  • technické informace tepelná odolnost 600 °C
  • plošná hustota 1 600 g/m²
  • Hustota 0,075 g/cm³
  • tepelná vodivost paralelně: 15 W/mk, Svisle: 4,75 W/mk

Oblast využití:

V oblasti přepážek, u kterých se má (musí) dbát na lehkou stavbu s nízkou hmotností, rovněž tak u staveb, u kterých je požadováno rychlé předání tepla do prostoru. Obzvlášť vhod-né ve spojení s plynovými a WW zařízeními, u kterých probíhá jen nízké odevzdávání tepla do prostoru. I zde ještě dosáhne-te výrazného ohřátí povrchu obložení.Zpracování desek zpravidla probíhá pomocí vlnkovacího kráječe. Doporučujeme nůž BRULA. Při použití BRULA keramických roho-vých omítkových pásů a lepící malty BRULA Rapid získáte stabilní strukturu, která může být omítnuta rovnou.

Detailně:

Expandovaný grafit je přírodní produkt v nejčistší formě. Extrémně vysoká tepelná vodivost, rovněž tak tepelná odolnost činí z těchto stavebních desek vhodný stavební materiál pro stavbu kamen i krbů. Kvůli rychle citelnému předávání tepla byl tento materiál využíván jako stavební deska. I trochu vzdálenější stavební součásti se citelně zahřívají prouděním teplého vzduchu nebo sálavým teplem. Časová prodleva není. Proto jsou studené kamnářské stavební součásti passé. Tento materiál také nezná ani roztahování, ani smršťování.

Naše grafitové desky jsou oboustranně opatřeny tkaninou ze skelných vláken a jsou dodávány opatřené tmelem, což ulehčuje další nános omítky.