CENA PŘÍSTUPU K DOKUMENTACI

Vápenný Podol (Chrudim)

Cena
121 Kč
Dostupnost:
Placený přístup
ks
Značka:
VytisknoutVložit do seznamu

Popis

Akumulační sporák o váze 1 tuny s velmi účinným biotopeništěm a pečící troubou má dvě spalinové cesty - první na vaření + pečení, druhá akumulační pro delší výhřevnost. Ke sporáku je přizděno nevyhřívané ležení.  Plášť sporáku je omítaný. Na koncové zakončení byly použity klasické dlaždice.

Váš názor

Najít řemeslníka není v dnešní době zase takový problém, ale sehnat odborníka, který své práci rozumí a nejde mu jen o zisk je umění. Honza dokázal, že není jen člověk se srdcem na pravém místě, ale odborník na slovo vzatý. S kolegou nám postavil pec na přání, která splňuje požadavky na ni kladené a působí zároveň velice esteticky. Topíme, vaříme, pečeme a zároveň můžeme využít, dříve slepý kout k odpočinku. Moc děkuji za profesionální přístup a hlavně za lidský přístup, který se v dnešní době už málokdy vidí. Spolupráci velice ráda doporučuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.

Každý valí oči, je to nádhera a trouba mě překvapila tím, že peče stejnoměrně. Ne, jak ve starých kamnech, kde se musel plech otáčet.


Topidlo Sporák
Typ ohniště Sporáková vložka Jokr
Externí přívod vzduchu Ne
Celková váha (kg) 1000-1099