Komín svépomocí

Kromě kamen si také můžete sami postavit kvalitní komín za dobrou cenu. Aby stavbu zvládl i úplný začátečník, vybrali jsme pro Vás unikátní dánskou systémovou stavebnici SKORSTEN na bázi "lego" tvárnic, které k sobě zkrátka JEN slepíte. Stavba komínu je rychlá, intuitivní, bez nutnosti technologických přestávek a čtení složitých návodů. Základním složkou komínového systému je PEMZA - čistý přírodní materiál s vynikajícími izolačními vlastnostmi, velice nízkou tepelnou vodivostí a skoro nulovou tepelnou roztažností. Proto komíny z pemzy disponují jedinečnou vlastností – nulovou vzdáleností od hořlavých materiálů!

K zakoupenému komínu nabízíme ZDARMA

+NADIMENZOVÁNÍ KOMÍNU DLE VYBRANÉHO TOPIDLA

Na základě poskytnuté stavební dokumentace topidla zvolíme správný vnitřní rozměr a stavební výšku, včetně minimální účinné výšky komínu.

+ZPRACOVÁNÍ POLOŽKOVÉHO ROZPOČTU NA MÍRU

Zpracujeme Vám detailní položkový rozpočet a doporučíme Vám ke koupi vybrané stavební doplňky pro prostup střechou, zakončení komína či snadnější čištění.

+ZAJIŠTĚNÍ A DODÁNÍ NA STAVBU

V případě souhlasu s cenovou kalkulací Vám komínovou sestavu objednáme a do 10 pracovních dnů dodáme přímo na stavbu.

+STAVEBNÍ POSTUPY A NÁVODY

Jelikož komíny Skorsten sami stavíme, zpracovali jsme pro Vás detailně zpracované stavební postupy a doporučení v podobě fotonávodů, videí a doplňujících informací, které nikde jinde nenajdete.

+PORADENSTVÍ A PODPORA

Návody nejsou všemocné. V případě, že si nebudete s něčím vědět rady, jsme Vám plně k dispozici nebo se sami dotážeme výrobce.

+PŘEVOD NA ZAKÁZKOVOU STAVBU

Záměry a Vaše možnosti se mohou ze dne na den změnit. Bude-li potřeba, komín za Vás postavíme sami. Pokud byste zamýšleli stavbu komínu formou zakázky již od samého počátku, fakturovali bychom Vám cenu práce a materiálu 15% DPH.

Naše garance

100% garance kvality

100% garance kvality

Svépomocné stavbě komínů Skorsten se věnujeme od roku 2018. Za celou dobu činnosti jsme společně se zákazníky postavili už více jak 40 komínů a do dnešního dne jsme nezaznamenali žádnou reklamaci týkající se kvality!

Nulové navýšení ceny

Nulové navýšení ceny

Ceny nenavyšujeme. Vždy kalkulujeme podle doporučených cen výhradního prodejce komínů Skorsten v ČR.

Plnění normy Ecodesign

Plnění normy Ecodesign

Komíny Skorsten a individuálně stavěná topidla navrhujeme v souladu s platnou normou ČSN EN 15544. Takové topidlo pak splňuje předepsané limitní hodnoty a lze ho bez jakýchkoli omezení při dodržení pokynů daných výrobcem v ČR instalovat a používat.

Vše o komínu Skorsten

Systém Single Modul

Hlavní přednosti systému Single Modul, oblasti využití, klíčkové vlastnosti, ukázka jednoduché výstavby, video prezentace, technická specifikace a možnost zakoupení systémové stavebnice nebo jednotlivých dílů.

Komín Skorsten
Systém Single Modul
Skladem

Jednoduše geniální komíny pro svépomocnou stavbu. 

Napište nám