Hliněné desky

Hliněné stavební desky Lemix

Hlína je kdekoliv na světě. Je snadné ji zpracovat a má vynikající stavebně fyzikální vlastnosti. Proto je již po tisíciletí používána jako zdravý a ekologicky cenný stavební materiál. My jsme ji optimalizovaly pro dnešní účely. Pokud dáváte přednost moderní lehkou konstrukci, zásadám udržitelné, ekologické výstavby a chcete při plánování využít všechny možnosti, pak je Lemix je prvotřídní alternativou. Teď už máte pro suchou výstavbu přírodní a přitom moderní alternativu. Lemix hliněné desky jsou suché a jsou podobně jako sádrokarton použitelné pro veškeré interiérové aplikace. Kromě toho disponují vynikajícími vlastnosti týkajícími se ovzduší a akustiky místnosti.

Lemix je ideální alternativou pro výstavbu interiérů dřevostaveb a montovaných domů. A to proto, že tento stavební materiál je velmi vhodný pro lidi, kteří chtějí žít ve zdravých domech: jeho výroba je energeticky úsporná, je jednoduše zpracovatelný a také bez problémů a ekologicky likvidovatelný.

Kde může být použit sádrokarton, tam je Lemix tou nejlepšími alternativou. Lemix je přírodní produkt bez znečišťujících příměsí, pro nejlepší domácí klima:

Členská sleva: 
5 %
KódNázevCena bez DPHCena vč. DPH
LD16Deska 16mm, 62,5x125 cm (0,781 m2), 18 kg430 Kč520 Kč
LD22Deska 22 mm, 62,5x125 cm (0,781 m2), 25 kg460 Kč557 Kč
Prihlásit se k odběru Hliněné desky

Kontaktní formulář

Týká-li se dotaz záměru stavby kamen, uveďte prosím místo stavby.
Zaškrtněte, prosím, čeho se týká Váše zpráva.
Chci formou emailového zpravodaje získávat informace o slevách, novinkách a konaných akcích webu hlinenakamna.cz
V případě potřeby zašlete půdorys, projektovou dokumentaci domu, kresbu nebo fotografii kamen, aj., co považujete za důležité.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp pdf doc docx ppt pptx gz rar tar zip.
CAPTCHA
Tato otázka slouží k ověření že jste skutečný návštěvník a ne spamový automat.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.