Alman - knihkupectví a nakladatelství

Knihkupectví CZ s.r.o. - nakladatelství, původního názvu Nakladatelství Alman s.r.o. a v úplném počatku od r. 1994 Jiří Alman. Vydávám knihy v edicích Cesta k úspěchu, poznání a duchovna i channellingu. Jako další pak knihy o permakultuře od Seppa Holzera a jeho dětech z Rakouska. V nabídce mám několik různých typů/žánrů knih, zbytky z mých předešlých eshopů, od jiných nakladatelství. Tyto knihy mají většinou 70% slevy.


ZAHRADA k nakousnutí - Permakultura podle Seppa Holzera dotisk 2. vyd.

Autor: Sepp Holzer

Anotace 1: V této jedinečné, praktické a bohatě ilustrované knize vysvětluje SEPP HOLZER základní principy jeho vlastní formy permakultury a smýšlení. Jeho horský statek „Krameterhof“ se dávno stal symbolem nového typu zemědělství – zahradničení podle vzoru přírody – vlastního soukromého ráje v živé přírodní harmonii.

Anotace 2: Jde o překlad dvou knih rakouského horského farmáře Seppa Holzera Der Agrar-Rebell A Sepp Holzer's Permakultur- upravený pro české a moravské klimatické podmínky. Celá kniha je doprovázena fotografiemi z jeho farmy Krameterhof, které dokládají rozmanitost, bujnost, nápaditost a originalitu, se kterou tento neobyčejný člověk dělá vlastně docela obyčejné věci, jen místo boje proti přírodě(proti plevelům, škůdcům, špatným podmínkám apod.) s ní spolupracuje a na základě neuvěřitelně hlubokých znalostí přírodních zákonitostí je schopen jich využívat ku prospěchu svému i rostlin a zvířat na svém pozemku, tedy i ku prospěchu celé přírody.

Odkaz: http://www.alman.cz/1997-zahrada-k-nakousnuti-permakultura-podle-seppa-h...

ZAHRADA k nakousnutí - Permakultura podle Seppa Holzera dotisk 2. vyd.

KRÁLOVSTVÍ BYLINEK v permakulturní zahradě 1. dotisk

Autor: Claudia a Josef Andreas Holzerovi, Jens Kalkhof

Anotace 1: Bylinkové spirály představují zahradní prvek s vícenásobným užitkem. Jak je správně založit se dozvíte v této knize. Paleta představovaných možností realizace sahá od terasovitých zahrad přes bylinkové záhony, živý bylinkový nábytek a suché zídky až ke kráterovým neboli klimatickým zahradám. A aby nezůstalo jen u výstavby, věnuje se část knihy skrytým hvězdám každé zahrady - bylinkám a jejich mnohostrannému využití v kuchyni, přírodním léčitelství a lékárnictví.

Anotace 2: Bylinková spirála – aktuální trend v alternativním zahradnictví, představující prvek s rozmanitým využitím. Správnou výstavbu a založení bylinkové spirály vysvětlují autoři této publikace názorně, jednoduše, bez zbytečně komplikovaných způsobů realizace. Přitom neteoretizují, mají bohaté znalosti a zkušenosti a všechny nabízené varianty si již sami vyzkoušeli v praxi. Možnosti realizace se rozprostírají od terasovitých zahrad přes bylinkové záhony, živý bylinkový nábytek a suché zídky až ke kráterovým neboli klimatickým zahradám. Bylinkové spirály si mohou najít své místo i v malých zahradách a mohou být ozdobou téměř každého kousku zeleně. Kniha se věnuje částečně bylinkám a jejich mnohostrannému využití v kuchyni, přírodním léčitelství a lékárnictví.

Odkaz: http://www.alman.cz/296-kralovstvi-bylinek-v-permakulturni-zahrade-1-dot...

  KRÁLOVSTVÍ BYLINEK v permakulturní zahradě 1. dotisk
Členská sleva: 
33% na vybrané tituly

Cena

NázevCena vč. DPH
ZAHRADA k nakousnutí - Permakultura podle Seppa Holzera dotisk 2. vydání348 Kč
KRÁLOVSTVÍ BYLINEK v permakulturní zahradě 1. dotisk348 Kč