KRBOVÁ KAMNA

Hase

Naše krbová kamna vyrábíme v domovském Trieru. Zde dodržujeme, co slíbíme, a držíme se toho, co umíme. V naší manufaktuře, kde využíváme nejmodernější výrobní postupy a poctivou ruční práci, je od prvního návrhu až po zhotovení Vašich krbových kamen naším jediným cílem: nejkrásnější oheň.

Členská sleva: 
10 %

Nordpeis

Od svého vzniku v roce 1984 je výroba krbů firmy Nordpeis ovlivňována a utvářena norskou historií a dávnými tradicemi. Když zednický mistr Morten Henriksen Nordpeis založil, chtěl aby jeho krby sloužily co nejširšímu spektru lidí. Krby byly zpočátku vyráběny z komponentů dostupných na tehdejším krbu a dodávány do odborných obchodů. Jejich koncepce a design slavily obrovský úspěch. Poté, co se krby úspěšně prodávaly několik let, se Nordpeis rozhodl pro vývoj svých vlastních výrobních řešení.

Členská sleva: 
10 %

Jotul - tradiční litinová kamna ze Skandinávie

Naše poctivé výrobky propojily minulost s přítomností a mají přirozené místo v moderní architektuře. Vycházejí z tradičního norského řemesla a kombinují ho s funkčním, moderním designem, který je na jednu stranu inovativní, ale zároveň odolný vůči krátkodobým trendům.

Členská sleva: 
doprava zdarma
Prihlásit se k odběru KRBOVÁ KAMNA