Kamnáři

Horký Radek

Stavím kachlová i omítaná kamna, pece a krby včetně jejich rekonstrukcí. Provádím čištění a kontrolu spalinových cest, vystavení kontrolních zpráv (pro pojišťovnu), rekonstrukce komínů, vložkování komínů, zajistím revizní zprávu.

Institoris Vladimír

Každý z nás má v sebe akýsi vnútorný oheň.
Podľa neho sa riadime, konáme, staviame pyramídy i atómové bomby.
V niektorom blčí naplno a dokáže liečiť ľudí, v inom iba tlie a postačí mu sedieť v krčme.
Oheň k horeniu potrebuje palivo.
Náš vnútorný oheň ho získava z rôznych zdrojov.
Niekto vstúpi do tečúcej vody, iný objíma stromy.
Mnohí však potrebujú cítiť merateľnú energiu, ale aj energiu, ktorú iba tušíme...
Kto akú vážnosť pripisuje svojmu ohňu, tak prežíva a cíti potrebu tvorby a výsledku pece - obalu ohňa vonkajšieho i vnútorného.

Baďura Pavel

Naše firma provádí kompletní řešení vytápění rodinných domků, chat, chalup i rekreačních objektů na zakázku.

Návrhy - projekce - kachlových krbů a kamen, kachlových sporáků a kamenných a zděných krbů zpracováváme počítačovým programem ve 2D i ve 3D.

Provádíme činnost v oblasti stavby krbů a kachlových kamen (řešíme připravennost stavby)

V neposlední řadě nabízíme stavební materiál ke stavbě krbů a kachlových kamen (kouřovody, výdechové mřížky, teplovzdušné rozvody, příslušenství, náhradní díly apod.)

Borůvka Jaroslav

Zabývám se realizací kachlových a omítaných kamen, sporáků, sálavých a teplovzdušných krbů na Vysočině. Topidla navrhuji tak, aby uspokojila vaše přání a požadavky s ohledem na funkčnost topidla. Mým cílem je spokojený zákazník. Proto jsou mými dodavateli přední evropští výrobci kamnové techniky a kamnářských materiálů.

KL - kamnářství

KL – kamnářství se zabývá komplexním řešením realizace krbů, kachlových a krbových kamen, sporáků a komínů. Klademe důraz na osobitý a jedinečný design, profesionalitu a garanci kvality zhotovení.

Spolupracujeme s významnými dodavateli na našem trhu a našim zákazníkům poskytujeme široké spektrum možných řešení a individuální přístup k naplnění jejich představ. Cílem našeho kamnářství není pouze samotné řešení a realizace díla, ale přejeme si, aby Vám krb, kamna nebo sporák od nás vždy zpříjemnil pohodu Vašeho domova.

König Vilém

Kamnařinou se firma König zabývá již po dvě generace. Uvědomujeme si, že jen spokojený zákazník se vrací, snažíme se tedy nabídnout především odbornost. Jsme certifikovaným prodejcem firem Brunner, Spartherm, Ortner, Jotul, Morso, Bullerjan a Romotop.

Jakubka David

Naše firma byla založena v roce 1997, jejím základem je dvouletá praxe u známého německého kamnáře PETRA HAGEMANNA z Hamburgu. Veškeré zde uvedené fotografie jsou z námi realizovaných zakázek.

  • Specializujeme se převážně na stavbu klasických sálavých kachlových kamen s topeništěm a keramickými tahy, popř. s teplovodním výměníkem. Ve spolupráci s topenářskými firmami realizujeme i kompletní vytápěcí systémy rodinných domů, vč. dodávky akumulační nádoby a solárních kolektorů.

  • Realizujeme také spoustu moderních kachlových kamen z velkoplošné keramiky.

Šajtar Ludvík

Zabývám se stavbami kachlových i omítaných kamen, kamen s výměníkem, replik historických kamen, kachlových sporáků, pecí, akumulačních krbů a teplovodních krbů. Specializuji se nejen na nejmodernější technologie, ale stavím i tradičními postupy.

Preferuji zdravé, sálavé systémy vytápění.

Používám především materiály špičkových českých, německých a rakouských výrobců.

Návrhy realizuji v softwaru s 3D zobrazením.

Provádím čištění, údržbu i případné rekonstrukce kachlových topidel.

Koutecký kamnářství

Hledáte-li vhodný způsob vytápění studeného pokoje, nebo alternativní zdroj tepla pro celý dům, venkovní krb, či prostě jen vkusný bytový doplněk, hledejte u nás! Zvolte si z více než 3.500 druhů krbů, kachlových kamen, pecí na pizzu a dalších kamnářských výrobků. Odborníci v oboru s vámi vyberou to nejlepší řešení pro váš dům, byt, zahradu nebo restauraci.

Zázvorka Vlastimil

Kdo chce postavit kachlová kamna, kdo chce postavit kuchyňský sporák, kdo si chce koupit krbovou vložku a chce ji obestavět, kdo hledá něco zajímavého, funkčního a individuálního k topení, nechť vstoupí na tyto stránky. Jsou pro něho určené.

Koutný Jaroslav

Firma STAVBA krbů s.r.o. se zabývá  prodejem a montáží krbů, kamen a komínů od návrhu až po realizaci. Stavbu vždy provádí odborně vyškolení zaměstnanci a při stavbě dodržují platné normy a technologické postupy. Stavby krbů a kamen provádíme z kalciumsilikátových desek Wolftec, šamotových a akumulačních tvarovek a tahových systémů firem Wolfshoher a Ortner. Pro obklady krbů používáme přírodní materiály jako jsou žuly, pískovce, mramory, travertiny, dále pak kachloví, lícové cihly, nerezové lišty, dřevěné římsy a jiné.

Horák kamnářství

Nabízíme Vám stavbu kachlových kamen a kachlových sporáků, krbů a pecí. Zároveň se zabýváme prodejem veškerého materiálu ke stavbě krbů, včetně krbových vložek.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a při osobních jednáních se snažíme získat co nejvíce informací, aby námi odvedená stavba byla provedena k plné spokojenosti zákazníka.

Jsme autorizovaným členem Cechu kamnářů. Odbornost a zkušenosti v oboru kamnářství získáváme na pravidelných školeních a seminářích v České republice a v zahraničí.

Tomáš Jíra kamnářství

Naše firma se zabývá navrhováním, dimenzováním a realizací kamen, krbů, sporáků a pecí. Jelikož se obor kamnářství neustále vyvíjí, pravidelně se vzděláváme a doplňujeme své znalosti na odborných školeních a seminářích.

Holešínský Břetislav kamnářství

Kachlová kamna, kachlové sporáky, krby a pece stavíme podle individuálního návrhu právě pro Vás. To znamená, že nejdříve společně zvolíme, jaké topidlo potřebujete z hlediska jeho účelu. Dále provedeme dimenzování potřebného výkonu a u kachlových kamen stanovíme dobu akumulace (intervalu mezi zatápěním). Vše je postaveno na osobním jednání a zjištění všech informací o tom, co od kamen očekáváte. Teprve po stanovení technických parametrů a podmínek přistupujeme k jednání o vzhledu kamen, k výběru kachlů a glazur.

Mlázovský Pavel

Pece na vypalování keramiky ohněm i pece na pečení chleba. Těžká akumulační kamna. Kachlová, ale i omítnutá. Sporáky na vaření a pečení. Naše práce spočívá ve spolupráci Pavla Mlázovského a Martina Hadravy. Oba vyrábíme kachle, navrhujeme kamna a také je společně stavíme. Jde nám prostě o dobré dílo..

Stránky

Prihlásit se k odběru Kamnáři

Napište mi o všem, co vás zajímá...

Týká-li se dotaz záměru stavby kamen, uveďte prosím místo stavby.
Zaškrtněte, prosím, čeho se týká Váše zpráva.
Chci formou emailového zpravodaje získávat informace o slevách, novinkách a konaných akcích webu hlinenakamna.cz
V případě potřeby zašlete půdorys, projektovou dokumentaci domu, kresbu nebo fotografii kamen, aj., co považujete za důležité.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp pdf doc docx ppt pptx gz rar tar zip.
CAPTCHA
Tato otázka slouží k ověření že jste skutečný návštěvník a ne spamový automat.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.