Důvody proč stavět kamna svépomocí

Finanční náročnost

Jste jasně rozhodnutí pro sálavé vytápění domu kamny, přesto si nemůžete z finančních důvodů dovolit zakázkovou stavbu od kamnáře. 

Nezávislost na dalších zdrojích

Kamna, sporáky i pece se obejdou bez elektřiny a drahých technologií. Můžete na nich vařit, topit, péct i ležet, i když nejste připojeni na elektrickou síť.

Nulové budoucí náklady za servisní služby a opravy

Nikdo nerozumí Vašim kamnům lépe než Vy samotní. Takže si vše dokážete vyčistit a spravit sami.

Mužská výzva

Stavba kamen je zážitek, a stejně jako dům, dítě nebo strom tu po Vás dlouho zůstanou. Muži potřebují vytvářet díla, která jsou pevně spojená se zemí...A samozřejmě, nezapomeňme na naše ženy. Zajistit kvalitní sálavé teplo v domě je jasným signálem pro ženu, že se dokážete o ní a děti postarat.

Topit dřevem je levné

Dřeva je stále nadbytek. Jedná se ekologický a obnovitelný zdroj vytápění. Vysaďte si na své zahradě sad rychle rostoucích dřevin a do několika let jste soběstační.

Vlastní kreativní vyjádření

Jste opravdoví tvůrci a kreativci. Rádi vytvářite nové formy a máte kladný vztah ke skutečné kultuře a harmonii v bydlení. Do svých kamen byste rádi vložili kus svého srdce. Jen Vy sami někde uvnitř znáte výslednou podobu a nedokážete ji okolí sdělit. Kamna jsou úžasný solitér a hlavní dominantou domu, které si povšimne každý host vstupující do domu.

Napište mi o všem, co vás zajímá...

Týká-li se dotaz záměru stavby kamen, uveďte prosím místo stavby.
Zaškrtněte, prosím, čeho se týká Váše zpráva.
Chci formou emailového zpravodaje získávat informace o slevách, novinkách a konaných akcích webu hlinenakamna.cz
V případě potřeby zašlete půdorys, projektovou dokumentaci domu, kresbu nebo fotografii kamen, aj., co považujete za důležité.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp pdf rar zip.
CAPTCHA
Tato otázka slouží k ověření že jste skutečný návštěvník a ne spamový automat.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.