Architekti a Projektanti

Hájek Petr Ing. arch. - osobní dům a rodová zahrada

Zdravé bydlení ve stavbách z přírodních materiálů dokonale "zasazených" v ekozahradách. Chcete být ve svém domově součástí přírody, obklopeni životem a přírodními materiály? Hledáte nové malé, flexibilní formy bydlení? Postavte si dům, který nemusí být velký a drahý, protože nebude obrácený dovnitř, ale ven. Každá fasáda bude sloužit jako jeden z „pokojů“ Vaší přírodní zahrady. Chcete založit zahradu s minimálními požadavky na údržbu, která Vás bude uzdravovat a živit? Chcete stvořit svět přírodní pravdy pro Vás a pro Vaše děti?

Domus Naturalis

Lidé při své snaze o inovaci často zapomínají či snad přehlíží fakt, že příroda mnohdy nabízí velmi dobrá a jednoduchá řešení bez nutnosti vynaložit velké množství energie například na výrobu či dopravu. Moderní doba přinesla mnoho nového, ale také hlubší poznání kvalit toho starého. Díky prohloubení znalostí o vlastnostech tradičně používaných stavebních materiálů se současní architekti a stavaři stále více a ve větší míře k těmto materiálům vrací.

Slaměné stavby - slaměné domy na klíč

Jsme parta architektů, projektantů, řemeslníků a spolupracujících firem. Poté, co jsme 8 let pracovali převážně pro svépomocné stavebníky v rámci volného sdružení nezávislých profesionálů Slamák.info, nabízíme od roku 2017 realizace stavebních prací na klíč jako firma Slaměné stavby, spol. s r.o.

Spokojené stavby

Jsem stavební inženýrka. Mám vystudovanou fakultu stavební na ČVUT. Po škole jsem pracovala přes 10 let ve firmě AVE ARCHITEKT a.s. v Plzni. Od roku 2010 jsem autorizovaná inženýrka v oboru pozemní stavby. Projektuji klasické stavby, rekonstrukce, ale hlavně se specializuji na přírodní stavby z materiálů jako je dřevo, sláma a hlína. Nabízím konzultace, odborné vedení a technickou podporu pro ty, kteří potřebují pomoci s procesem postavení domu. Organizuji workshopy, semináře a odborné přednášky.

Prihlásit se k odběru Architekti a Projektanti

Napište mi o všem, co vás zajímá...

Týká-li se dotaz záměru stavby kamen, uveďte prosím místo stavby.
Zaškrtněte, prosím, čeho se týká Váše zpráva.
Chci formou emailového zpravodaje získávat informace o slevách, novinkách a konaných akcích webu hlinenakamna.cz
V případě potřeby zašlete půdorys, projektovou dokumentaci domu, kresbu nebo fotografii kamen, aj., co považujete za důležité.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp pdf rar zip.
CAPTCHA
Tato otázka slouží k ověření že jste skutečný návštěvník a ne spamový automat.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.